EVERY Mimi - Přikrývky a polštáře program DĚTSKÝ

Pro hezké dětské sny.
Přikrývky a polštáře vyrobené ze značkového 4-kanálkového dutého vlákna a z přírodních, vysoce hygienických tkanin.

Program dětských ložních výrobků MIMI je orientovaný na specifické potřeby dětských uživatelů s cílem zajistit pro ně příjemné, zdravé a klidné spaní. Výrobky jsou zhotoveny z ekologických materiálů nejvyšší jakosti, poskytují účinnou ochranu proti bakteriím, plísním a roztočům a jejich údržba je velmi praktická - snadná a rychlá. Dětské přikrývky a polštáře Mimi jsou rovněž vhodné pro alergiky, protože jsou všechny hypoalergenní.

mimi Organic
Základním materiálem dětské přikrývky a polštáře every mimi ORGANIC je povrchová tkanina z biobavlny, nebo-li „organické bavlny“ - tj. čisté přírodní bavlny bez chemických přísad a pesticidů.
informace o ložní soupravě

jedinečná čistota biobavlny

mimi Noble
Výrazně lehká a hřejivá dětská ložní souprava every mimi NOBLE je opatřena v povrchové části bavlněným perkálem - velmi jemnou a hustou tkaninou ze 100% bavlny a v náplni značkovými vlákny s výbornou tvarovou pamětí.
informace o ložní soupravě

výjimečně lehký komfort

mimi Tencel
Dětská ložní souprava every mimi TENCEL má díky lyocellovým vláknům jedinečné užitné vlastnosti. Díky jim dítěti vytváří příjemné suché a teplé mikroklima. Lyocellová vlákna působí navíc antibakteriálně. Předností přikrývky a polštáře Tencel je, že zajištuje výbornou nasákavost a odvod vlhkosti do okolního prostředí.
informace o ložní soupravě

jemná jako hedvábí

mimi Cotton
Dětská ložní souprava every mimi COTTON kombinuje jemný komfort čisté bavlny a vysokou hygienu lůžka. Ta je udržována praním ložních výrobků Cotton při teplotě 95°C a sušením do 120°C. Tyto dětské ložní výrobky jsou alergicky zcela neutrální a jsou velmi vhodné i pro děti do 3 let.
informace o ložní soupravě

vyvařovací souprava ze 100% bavlny

mimi San
Dětská ložní souprava every mimi SAN je středně hřejivá souprava zhotovená z povrchové směsové tkaniny z bavlny a polyesteru se zvýšenou odolností proti mechanickému namáhání a s vysokým hygienickým standardem, možností praní do 95°C při němž se spolehlivě hubí roztoči a bakterie.
informace o ložní soupravě

vyvařovací souprava

tel.: +420 603 827 363
e-mail: obchod@every-czech.cz
© 2014 every s.r.o.